ŠC  |   STŠ  |   SG  |   SESGŠ  |   VSŠ  |   MIC  |   IOD  |   ENG 

Zlata maturanta na SŠER ŠC Kranj

zlata maturanta mIskrene čestitke zlatima maturantoma SŠER ŠC Kranj Žanu Pogačniku in Janu Sušniku.

Saša Kocijančič, prof.
ravnateljica SŠER ŠC Kranj

Žan Pogačnik: »Nisem pričakoval tega uspeha na poklicni maturi, sem pa zelo vesel. Zavedam se, da so mi pri tem pomagali tako učitelji, sošolci in seveda moji starši. Hvala vsem. Za »Iskro« sem se odločil sam in bi se še enkrat vpisal, če bi lahko zavrtel čas nazaj. Svojo študijsko pot pa bom nadaljeval na interdisciplinarnem študiju matematike in računalništva.«

Jan Sušnik: »Zelo sem vesel, da sem cilj dosegel, tudi jaz tega uspeha nisem pričakoval. Če bi moral še enkrat v srednjo šolo, bi izbral SŠER ŠC Kranj. Najbolj mi je bilo v teh štirih letih všeč, da sem lahko delal več, kot je bil le izobraževalni program, samostojno in pod mentorstvom. Za to priložnost se bi rad še posebej zahvalil ravnateljici Saši Kocijančič, ki mi je to ves čas omogočala in me podpirala. Hvala tudi učiteljem, sošolcem in staršem.«

vcenter2024

facebook  linkedin    slovensko english

september 2024
ptsčpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

razstavaFOTOGRAFSKE RAZSTAVE

pozor ni za okolje

Sofinancira Evropska unija

Financirano s strani Evropske unije. Izražena stališča in mnenja so zgolj stališča in mnenja avtorja in ni nujno, da odražajo stališča in mnenje Evropske unije ali CMEPIUS-a. Zanje ne moreta biti odgovorna niti Evropska unija niti organ, ki dodeli sredstva. 

Spoštovani obiskovalec. Naše spletne strani uporabljajo piškotke. Pravno obvestilo

  Sprejemam piškotke.
EU Cookie Directive Module Information