ŠC  |   STŠ  |   SG  |   SESGŠ  |   VSŠ  |   MIC  |   IOD  |   ENG 

informativni dan

Strokovni delavci Strokovne gimnazije ŠC Kranj

Arhar Anže učitelj strokovnih predmetov anze.arhar@sckr.si
mag. Arnež Marko učitelj splošnih predmetov marko.arnez@sckr.si
Asher Helen učiteljica angleščine asher.helen@sckr.si
Bešter Andreja učiteljica splošnih predmetov andreja.bester@sckr.si
Brezar Vera laborantka vera.brezar@sckr.si
Dečman Molan Lina učiteljica strokovnih predmetov lina.decman.molan@sckr.si
Debeljak Romana knjižničarka romana.debeljak@sckr.si
mag. Goljat Prelogar Lidija ravnateljica Strokovne gimnazije lidija.goljat.prelogar@sckr.s
Jelovčan Alenka učiteljica strokovnih predmetov alenka.jelovcan@sckr.s
Jemec Vlasta učiteljica splošnih predmetov vlasta.jemec@sckr.si
Kanalec Karmen svetovalna delavka karmen.kanalec@sckr.si
Kebe Jerca učiteljica splošnih predmetov jerca.kebe@sckr.si
Kert Simona učiteljica splošnih predmetov simona.kert@sckr.si
Kramarič Darija učiteljica splošnih predmetov darija.kramaric@sckr.si
Lavtižar Matej učitelj splošnih predmetov matej.lavtizar@sckr.si
Rozman Simona učiteljica splošnih predmetov simona.rozman@sckr.si
Starman Andrej učitelj strokovnih predmetov andrej.starman@sckr.si
Škofic Zakotnik Jolanda učiteljica splošnih predmetov jolanda.skofic.zakotnik@sckr.si
Toman Ivanka učiteljica splošnih predmetov ivanka.toman@sckr.si
Vujović Goran učitelj splošnih predmetov goran.vujovic@sckr.si
Zupanec Janez učitelj splošnih predmetov janez.zupanec@sckr.si
Maj
P T S Č P S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Ni dogodkov

www.facebook.com/SG.SCKR   www.instagram.com/sg.sckr   www.youtube.com tiktok

vcenter2022

dijak za en dan

 

 

office-365-cloud eduroam inovativna-pedagogika podvig

Spoštovani obiskovalec. Naše spletne strani uporabljajo piškotke. Pravno obvestilo

  Sprejemam piškotke.
EU Cookie Directive Module Information